JSMSEMI FDS9926A
| Manufacturer |
JSMSEMI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | FDS9926A |
| LCSC Part # | C49014307 |
| Package | SOP-8 |
| Customer # | |
| Key Attributes | 20V Dual N-Channel Enhancement Mode MOSFET |
| Description | 20V 2 N-Channel 1.5W SOP-8 Single FETs, MOSFETs RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | JSMSEMI | |
| Package | SOP-8 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,510
5,510
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0867 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.068 | $ 3.40 |
150+ | $ 0.0587 | $ 8.81 |
500+ | $ 0.0517 | $ 25.85 |
3,000+ | $ 0.0461 | $ 138.30 |
6,000+ | $ 0.0432 | $ 259.20 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$