JIERR 3296W-1-103
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| MPN | 3296W-1-103 |
| LCSC Part # | C48997937 |
| Packaging | Through Hole-3P,9.5x4.9mm |
| Customer # | |
| Description | ±10% ±250ppm/℃ 500mW 10kΩ Through Hole-3P,9.5x4.9mm Slide Potentiometers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Potentiometers, Variable Resistors/Slide Potentiometers | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Packaging | Through Hole-3P,9.5x4.9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
64,990
64,990
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2004 | $ 1.00 |
50+ | $ 0.1568 | $ 7.84 |
150+ | $ 0.1355 | $ 20.33 |
500+ | $ 0.1165 | $ 58.25 |
2,500+ | $ 0.1113 | $ 278.25 |
5,000+ | $ 0.1081 | $ 540.50 |
Standard Packaging 50/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$