JIERR MA35V680M10X13
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MA35V680M10X13 |
| LCSC Part # | C48971043 |
| Package | SMD,D10xL13.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 680uF ±20% 35V SMD |
| Description | 680uF ±20% 35V Aluminum - Polymer Capacitors SMD,D10xL13.5mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Package | SMD,D10xL13.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,820
12,820
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4624 $ 0.4393 | $ 0.44 |
10+ | $ 0.3648 $ 0.3466 | $ 3.47 |
30+ | $ 0.3216 $ 0.3056 | $ 9.17 |
100+ | $ 0.2688 $ 0.2554 | $ 25.54 |
400+ | $ 0.2448 $ 0.2326 | $ 93.04 |
800+ | $ 0.2304 $ 0.2189 | $ 175.12 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$