JIERR PA25V680M6X14
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PA25V680M6X14 |
| LCSC Part # | C48935364 |
| Package | Through Hole,D6.3xL14mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 680uF ±20% 25V TH |
| Description | 680uF ±20% 25V Aluminum - Polymer Capacitors Through Hole,D6.3xL14mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Package | Through Hole,D6.3xL14mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,975
10,975
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2525 $ 0.2399 | $ 1.20 |
50+ | $ 0.1984 $ 0.1885 | $ 9.43 |
150+ | $ 0.1752 $ 0.1665 | $ 24.98 |
500+ | $ 0.1463 $ 0.1390 | $ 69.50 |
2,500+ | $ 0.1334 $ 0.1268 | $ 317.00 |
5,000+ | $ 0.1256 $ 0.1194 | $ 597.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$