JIERR PA25V330M6X12
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| MPN | PA25V330M6X12 |
| LCSC Part # | C48935362 |
| Packaging | Through Hole,D6.3xL12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 330uF ±20% 25V TH |
| Description | 330uF ±20% 25V Aluminum - Polymer Capacitors Through Hole,D6.3xL12mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Packaging | Through Hole,D6.3xL12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
17,720
17,720
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1698 $ 0.1614 | $ 0.81 |
50+ | $ 0.1334 $ 0.1268 | $ 6.34 |
150+ | $ 0.1178 $ 0.1120 | $ 16.80 |
1,000+ | $ 0.0984 $ 0.0935 | $ 93.50 |
2,000+ | $ 0.0897 $ 0.0853 | $ 170.60 |
5,000+ | $ 0.0845 $ 0.0803 | $ 401.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$