JIERR PA25V330M5X11
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PA25V330M5X11 |
| LCSC Part # | C48935351 |
| Package | Through Hole,D5.5xL11mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 330uF ±20% 25V TH |
| Description | 330uF ±20% 25V Aluminum - Polymer Capacitors Through Hole,D5.5xL11mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Package | Through Hole,D5.5xL11mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
18,285
18,285
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1538 $ 0.1462 | $ 0.73 |
50+ | $ 0.1209 $ 0.1149 | $ 5.75 |
150+ | $ 0.1067 $ 0.1014 | $ 15.21 |
1,000+ | $ 0.0891 $ 0.0847 | $ 84.70 |
2,000+ | $ 0.0813 $ 0.0773 | $ 154.60 |
5,000+ | $ 0.0766 $ 0.0728 | $ 364.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$