KNSCHA MPX104K31C3KN15600
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MPX104K31C3KN15600 |
| LCSC Part # | C489079 |
| Package | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP SAFETY 100nF ±10% 275V 305V 310V TH |
| Description | 100nF ±10% 275V 305V 310V Safety Capacitor X2 Through Hole,P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
169,140
169,140
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0361 $ 0.0307 | $ 0.61 |
200+ | $ 0.0294 $ 0.0250 | $ 5.00 |
1,000+ | $ 0.0253 $ 0.0216 | $ 21.60 |
2,000+ | $ 0.0225 $ 0.0192 | $ 38.40 |
10,000+ | $ 0.0215 $ 0.0183 | $ 183.00 |
20,000+ | $ 0.0208 $ 0.0177 | $ 354.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$