XR XRNMJ2018B-502MV1L2
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRNMJ2018B-502MV1L2 |
| LCSC Part # | C48391597 |
| Packaging | DIP-4P,D=25mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 5mH 13A TH |
| Description | 5mH@1kHz Common Mode Choke DIP-4P D=25mm 13A DCR 20mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | DIP-4P,D=25mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
187
187
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.6883 | $ 1.69 |
10+ | $ 1.4371 | $ 14.37 |
30+ | $ 1.279 | $ 38.37 |
100+ | $ 1.1178 | $ 111.78 |
500+ | $ 1.0449 | $ 522.45 |
1,000+ | $ 1.0124 | $ 1012.40 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$