KNSCHA 224CL0031
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 224CL0031 |
| LCSC Part # | C47917094 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 100nF ±5% 100V TH |
| Description | 100nF ±5% 100V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,340
5,340
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0193 $ 0.0116 | $ 0.23 |
200+ | $ 0.0189 $ 0.0114 | $ 2.28 |
1,000+ | $ 0.0187 $ 0.0113 | $ 11.30 |
2,000+ | $ 0.0184 $ 0.0111 | $ 22.20 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$