KNSCHA 224CL0023
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 224CL0023 |
| LCSC Part # | C47917086 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 1uF ±5% 63V TH |
| Description | 1uF ±5% 63V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,520
2,520
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1571 $ 0.0943 | $ 0.47 |
50+ | $ 0.1258 $ 0.0755 | $ 3.78 |
150+ | $ 0.1124 $ 0.0675 | $ 10.13 |
500+ | $ 0.0957 $ 0.0575 | $ 28.75 |
2,500+ | $ 0.0882 $ 0.0530 | $ 132.50 |
5,000+ | $ 0.0837 $ 0.0503 | $ 251.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$