KNSCHA 224CL0005
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 224CL0005 |
| LCSC Part # | C47917068 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 10nF ±5% 100V TH |
| Description | 10nF ±5% 100V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
16,060
16,060
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0308 $ 0.0293 | $ 0.59 |
200+ | $ 0.0244 $ 0.0232 | $ 4.64 |
1,000+ | $ 0.0208 $ 0.0198 | $ 19.80 |
2,000+ | $ 0.0187 $ 0.0178 | $ 35.60 |
10,000+ | $ 0.0168 $ 0.0160 | $ 160.00 |
20,000+ | $ 0.0158 $ 0.0151 | $ 302.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$