Chengx KM127M450L36RR0VH2FP0
| Manufacturer |
Chengx
Asian Brands |
| MPN | KM127M450L36RR0VH2FP0 |
| LCSC Part # | C47855 |
| Packaging | Through Hole,D18xL36mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 120uF ±20% 450V TH |
| Description | 120uF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Through Hole,D18xL36mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | Chengx | |
| Packaging | Through Hole,D18xL36mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
821
821
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0174 | $ 1.02 |
10+ | $ 0.8362 | $ 8.36 |
50+ | $ 0.736 | $ 36.80 |
100+ | $ 0.6244 | $ 62.44 |
500+ | $ 0.5742 | $ 287.10 |
1,000+ | $ 0.5516 | $ 551.60 |
Standard Packaging 50/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$