JURCC JWMPP92-823J630VDCP10C11
| Manufacturer |
JURCC
Asian Brands |
| MPN | JWMPP92-823J630VDCP10C11 |
| LCSC Part # | C47279045 |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 82nF ±5% 630V TH |
| Description | 82nF ±5% 630V Film Capacitor Metallized Polypropylene Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | JURCC | |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
360
360
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1842 | $ 0.92 |
50+ | $ 0.1471 | $ 7.36 |
150+ | $ 0.1313 | $ 19.70 |
500+ | $ 0.1114 | $ 55.70 |
2,500+ | $ 0.1026 | $ 256.50 |
5,000+ | $ 0.0973 | $ 486.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$