JURCC JWMPP92-274J630VDCP15D8
| Manufacturer |
JURCC
Asian Brands |
| MPN | JWMPP92-274J630VDCP15D8 |
| LCSC Part # | C47279011 |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 270nF ±5% 630V TH |
| Description | 270nF ±5% 630V Film Capacitor Metallized Polypropylene Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | JURCC | |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
80
80
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1624 | $ 0.81 |
50+ | $ 0.1591 | $ 7.96 |
250+ | $ 0.1568 | $ 39.20 |
500+ | $ 0.1546 | $ 77.30 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$