JURCC JWMPP92-273J630VDCP10C2
| Manufacturer |
JURCC
Asian Brands |
| MPN | JWMPP92-273J630VDCP10C2 |
| LCSC Part # | C47279005 |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 27nF ±5% 630V TH |
| Description | 27nF ±5% 630V Film Capacitor Metallized Polypropylene Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | JURCC | |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
925
925
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1119 | $ 0.56 |
50+ | $ 0.0899 | $ 4.50 |
150+ | $ 0.0789 | $ 11.84 |
1,000+ | $ 0.0706 | $ 70.60 |
2,000+ | $ 0.064 | $ 128.00 |
5,000+ | $ 0.0607 | $ 303.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$