JURCC JWMPP92-223J1KVDCP10C5
| Manufacturer |
JURCC
Asian Brands |
| MPN | JWMPP92-223J1KVDCP10C5 |
| LCSC Part # | C47278999 |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 22nF ±5% 1kV TH |
| Description | 22nF ±5% 1kV Film Capacitor Metallized Polypropylene Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | JURCC | |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
815
815
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1379 | $ 0.69 |
50+ | $ 0.1108 | $ 5.54 |
150+ | $ 0.0972 | $ 14.58 |
500+ | $ 0.087 | $ 43.50 |
2,000+ | $ 0.0789 | $ 157.80 |
5,000+ | $ 0.0748 | $ 374.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$