JURCC JWMPP92-153J630VDCP7.5B4
| Manufacturer |
JURCC
Asian Brands |
| MPN | JWMPP92-153J630VDCP7.5B4 |
| LCSC Part # | C47278958 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 15nF ±5% 630V TH |
| Description | 15nF ±5% 630V Film Capacitor Metallized Polypropylene Through Hole P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | JURCC | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,360
1,360
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0678 | $ 0.68 |
100+ | $ 0.0545 | $ 5.45 |
300+ | $ 0.0478 | $ 14.34 |
1,000+ | $ 0.0428 | $ 42.80 |
5,000+ | $ 0.0388 | $ 194.00 |
10,000+ | $ 0.0368 | $ 368.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$