RUILON RL501-201M
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| Mfr. Part # | RL501-201M |
| LCSC Part # | C46970940 |
| Package | Through Hole,D2xL4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Glass Gas Discharge (GGD) |
| Description | Through Hole,D2xL4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Gas Discharge Tube Arresters (GDT) | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Package | Through Hole,D2xL4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504109000 |
| USHTS | 8504100000 |
| TARIC | 8504108090 |
| CAHTS | 8504100000 |
| BRHTS | 85041000 |
| INHTS | 85041090 |
| MXHTS | 8504.10.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
6,490
6,490
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2227 $ 0.2005 | $ 1.00 |
50+ | $ 0.1764 $ 0.1588 | $ 7.94 |
150+ | $ 0.1566 $ 0.1410 | $ 21.15 |
500+ | $ 0.1318 $ 0.1187 | $ 59.35 |
3,000+ | $ 0.1208 $ 0.1088 | $ 326.40 |
6,000+ | $ 0.1142 $ 0.1028 | $ 616.80 |
Standard Packaging 3000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$