Saiya Sensor SY-CO-35BPM
| Manufacturer |
Saiya Sensor
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SY-CO-35BPM |
| LCSC Part # | C46956421 |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
| Customer # | |
| Description | 1ppm~500ppm Carbon Monoxide SMD-4P,3.2x2.5mm Gas Sensor RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Gas Sensor | |
| Manufacturer | Saiya Sensor | |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 9026809000 |
| USHTS | 9026806000 |
| TARIC | 9026808000 |
| CAHTS | 9026800000 |
| BRHTS | 90268000 |
| INHTS | 90268090 |
| MXHTS | 9026.80.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
35
35
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.9643 | $ 2.96 |
10+ | $ 2.5388 | $ 25.39 |
30+ | $ 2.2847 | $ 68.54 |
100+ | $ 2.0291 | $ 202.91 |
500+ | $ 1.9116 | $ 955.80 |
1,000+ | $ 1.8576 | $ 1857.60 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$