KNSCHA 225RV0065
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| MPN | 225RV0065 |
| LCSC Part # | C46682887 |
| Packaging | SMD,D8xL10.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 47uF ±20% 100V SMD |
| Description | 47uF ±20% 100V Aluminum Electrolytic Capacitors 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Packaging | SMD,D8xL10.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,080
11,080
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0652 $ 0.0326 | $ 0.33 |
100+ | $ 0.053 $ 0.0265 | $ 2.65 |
500+ | $ 0.0469 $ 0.0235 | $ 11.75 |
1,000+ | $ 0.0423 $ 0.0212 | $ 21.20 |
5,000+ | $ 0.0387 $ 0.0194 | $ 97.00 |
10,000+ | $ 0.0368 $ 0.0184 | $ 184.00 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$