WALSON C323A22460P60001
| Manufacturer |
WALSON
Asian Brands |
| Mfr. Part # | C323A22460P60001 |
| LCSC Part # | C46638917 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 220nF ±10% 1kV TH |
| Description | 220nF Film Capacitor ±10% 1kV Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | WALSON | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,185
10,185
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0873 $ 0.0743 | $ 0.37 |
50+ | $ 0.0697 $ 0.0593 | $ 2.97 |
150+ | $ 0.0609 $ 0.0518 | $ 7.77 |
500+ | $ 0.0543 $ 0.0462 | $ 23.10 |
2,500+ | $ 0.049 $ 0.0417 | $ 104.25 |
5,000+ | $ 0.0463 $ 0.0394 | $ 197.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$