TDK TPX207125MT-7201B1
| Manufacturer | |
| MPN | TPX207125MT-7201B1 |
| LCSC Part # | C46469290 |
| Packaging | SMD-8,2x1.25mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-8,2x1.25mm RF Multiplexers RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-8,2x1.25mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 1,970
1,970 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2571 | $ 1.29 |
| 50+ | $ 0.2046 | $ 10.23 |
| 150+ | $ 0.1821 | $ 27.32 |
| 500+ | $ 0.1541 | $ 77.05 |
| 2,000+ | $ 0.1415 | $ 283.00 |
| 4,000+ | $ 0.134 | $ 536.00 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



