Chengx LS827M200N45RR0VH2SP0
| Manufacturer |
Chengx
Asian Brands |
| MPN | LS827M200N45RR0VH2SP0 |
| LCSC Part # | C46453 |
| Packaging | Through Hole,D22xL45mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 820uF ±20% 200V TH |
| Description | 820uF ±20% 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Through Hole,D22xL45mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | Chengx | |
| Packaging | Through Hole,D22xL45mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,050
5,050
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.8363 | $ 1.84 |
10+ | $ 1.5698 | $ 15.70 |
30+ | $ 1.4039 | $ 42.12 |
100+ | $ 1.1247 | $ 112.47 |
500+ | $ 1.0482 | $ 524.10 |
1,000+ | $ 1.0147 | $ 1014.70 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$