XUNPU TS-1002S-04526C
| Manufacturer |
XUNPU
Asian Brands |
| MPN | TS-1002S-04526C |
| LCSC Part # | C455109 |
| Packaging | SMD-4P,6x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST SMD |
| Description | Tactile Switch SPST 4.5mm 6mm x 6mm Surface Mount |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | XUNPU | |
| Packaging | SMD-4P,6x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
57,390
57,390
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0366 $ 0.0348 | $ 0.35 |
100+ | $ 0.0297 $ 0.0283 | $ 2.83 |
300+ | $ 0.0259 $ 0.0247 | $ 7.41 |
1,000+ | $ 0.0236 $ 0.0225 | $ 22.50 |
10,000+ | $ 0.0205 $ 0.0195 | $ 195.00 |
20,000+ | $ 0.0202 $ 0.0192 | $ 384.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$