TDK DPX105950DT-6012A2
| Manufacturer | |
| MPN | DPX105950DT-6012A2 |
| LCSC Part # | C432970 |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Diplexer For LTE/5GHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm | |
| High band insertion loss (Max) | 0.8dB | |
| Low band return loss (Min) | 10dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Low band insertion loss (Max) | 0.5dB | |
| High band return loss (Min) | 10dB | |
| High band range | 4.9GHz~5.95GHz | |
| Low band range | 2.4GHz~2.5GHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 20+ | $ 0.0262 | $ 0.52 |
| 200+ | $ 0.0203 | $ 4.06 |
| 600+ | $ 0.0169 | $ 10.14 |
| 2,000+ | $ 0.015 | $ 30.00 |
| 10,000+ | $ 0.0132 | $ 132.00 |
| 20,000+ | $ 0.0123 | $ 246.00 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



