SHOU HAN SK12D07VG5
| Manufacturer |
SHOU HAN
Asian Brands |
| MPN | SK12D07VG5 |
| LCSC Part # | C431548 |
| Packaging | Through Hole,8.7x4.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH SLIDE SPDT TH |
| Description | Slide Switch SPDT 500mA @ 50V Through Hole 8.7mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Slide Switches | |
| Manufacturer | SHOU HAN | |
| Packaging | Through Hole,8.7x4.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
76,460
76,460
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0233 | $ 0.47 |
200+ | $ 0.0182 | $ 3.64 |
600+ | $ 0.0154 | $ 9.24 |
2,000+ | $ 0.0132 | $ 26.40 |
10,000+ | $ 0.0117 | $ 117.00 |
20,000+ | $ 0.0109 | $ 218.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$