ChuangHui RV222M250G200R1Z00ZZ
| Manufacturer |
ChuangHui
Asian Brands |
| MPN | RV222M250G200R1Z00ZZ |
| LCSC Part # | C42460463 |
| Packaging | Through Hole,D10xL20mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 2200uF ±20% 25V TH |
| Description | 2200uF ±20% 25V Through Hole,D10xL20mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | ChuangHui | |
| Packaging | Through Hole,D10xL20mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
175
175
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4943 $ 0.4449 | $ 0.44 |
10+ | $ 0.3951 $ 0.3556 | $ 3.56 |
30+ | $ 0.352 $ 0.3168 | $ 9.50 |
250+ | $ 0.2992 $ 0.2693 | $ 67.33 |
500+ | $ 0.2752 $ 0.2477 | $ 123.85 |
1,000+ | $ 0.2608 $ 0.2348 | $ 234.80 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$