DGCX B82154J3AD40GB2000R
| Manufacturer |
DGCX
Asian Brands |
| MPN | B82154J3AD40GB2000R |
| LCSC Part # | C42444208 |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 150nF ±5% 1kV TH |
| Description | 150nF Film Capacitor ±5% 1kV Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | DGCX | |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10
10
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0778 | $ 0.39 |
50+ | $ 0.076 | $ 3.80 |
200+ | $ 0.0748 | $ 14.96 |
400+ | $ 0.0736 | $ 29.44 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$