DGCX B82682J3AC10GB200ZR
| Manufacturer |
DGCX
Asian Brands |
| MPN | B82682J3AC10GB200ZR |
| LCSC Part # | C42444179 |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 6.8nF ±5% 1kV TH |
| Description | 6.8nF Film Capacitor ±5% 1kV Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | DGCX | |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
260
260
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1249 | $ 0.62 |
50+ | $ 0.0988 | $ 4.94 |
150+ | $ 0.0857 | $ 12.86 |
1,000+ | $ 0.0759 | $ 75.90 |
2,000+ | $ 0.068 | $ 136.00 |
5,000+ | $ 0.0641 | $ 320.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$