Khon TSL06121-083B330BF-1CE1-002F
| Manufacturer |
Khon
Asian Brands |
| MPN | TSL06121-083B330BF-1CE1-002F |
| LCSC Part # | C42435232 |
| Packaging | Through Hole-6P,6x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST 180gf |
| Description | Tactile Switch SPST 180gf 8.3mm 6mm x 6mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | Khon | |
| Packaging | Through Hole-6P,6x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
29
29
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4006 | $ 0.40 |
10+ | $ 0.3135 | $ 3.14 |
30+ | $ 0.2755 | $ 8.27 |
100+ | $ 0.228 | $ 22.80 |
500+ | $ 0.2074 | $ 103.70 |
1,000+ | $ 0.1948 | $ 194.80 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$