Khon TSB24411-035W341BA-L3000
| Manufacturer |
Khon
Asian Brands |
| MPN | TSB24411-035W341BA-L3000 |
| LCSC Part # | C42435202 |
| Packaging | SMD-4P,4.7x2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST 180gf |
| Description | Tactile Switch SPST 180gf 3.5mm 4.7mm x 2mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | Khon | |
| Packaging | SMD-4P,4.7x2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
940
940
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.052 | $ 0.52 |
100+ | $ 0.0408 | $ 4.08 |
300+ | $ 0.0351 | $ 10.53 |
3,000+ | $ 0.0309 | $ 92.70 |
6,000+ | $ 0.0276 | $ 165.60 |
9,000+ | $ 0.0259 | $ 233.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$