MiRelay VSIP-1A05-02
| Manufacturer | MiRelayAsian Brands |
| MPN | VSIP-1A05-02 |
| LCSC Part # | C42434884 |
| Packaging | SIP,7x4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SIP,7x4mm Reed Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Relays/Reed Relays | |
| Manufacturer | MiRelay | |
| Packaging | SIP,7x4mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 5
5 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 4.3651 | $ 4.37 |
| 10+ | $ 3.7181 | $ 37.18 |
| 50+ | $ 3.3334 | $ 166.67 |
| 100+ | $ 2.9439 | $ 294.39 |
| 500+ | $ 2.7652 | $ 1382.60 |
| 1,000+ | $ 2.6847 | $ 2684.70 |
Standard Packaging50/Full Tube | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |



