MEGSINE MBL0105T1
| Manufacturer |
MEGSINE
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MBL0105T1 |
| LCSC Part # | C42432124 |
| Package | SMD-5P,3.8x3.8mm |
| Customer # | |
| Description | 10° 400kHz~500MHz 1.5dB 1:1 SMD-5P,3.8x3.8mm Balun RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | MEGSINE | |
| Package | SMD-5P,3.8x3.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
498
498
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0626 $ 1.0095 | $ 1.01 |
10+ | $ 0.8837 $ 0.8396 | $ 8.40 |
30+ | $ 0.7855 $ 0.7463 | $ 22.39 |
100+ | $ 0.6731 $ 0.6395 | $ 63.95 |
500+ | $ 0.624 $ 0.5928 | $ 296.40 |
1,000+ | $ 0.6018 $ 0.5718 | $ 571.80 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$