HCI HCCD1-455.000-CDBM49L
| Manufacturer |
HCI
Asian Brands |
| MPN | HCCD1-455.000-CDBM49L |
| LCSC Part # | C42392415 |
| Packaging | DIP-3P,6.3x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CERAMIC DISCRIMINATOR SMD 6.0x6.2 & DIP 6.0x6.3 PACKAGE |
| Description | 4kHz Bandpass Filter DIP-3P,6.3x6mm Ceramic Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | HCI | |
| Packaging | DIP-3P,6.3x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
41
41
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5497 $ 0.4728 | $ 0.47 |
10+ | $ 0.4327 $ 0.3722 | $ 3.72 |
30+ | $ 0.3814 $ 0.3280 | $ 9.84 |
100+ | $ 0.3189 $ 0.2743 | $ 27.43 |
500+ | $ 0.2901 $ 0.2495 | $ 124.75 |
1,000+ | $ 0.2741 $ 0.2358 | $ 235.80 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$