VISHAY Y1624950R000F9W
| Manufacturer | |
| MPN | Y1624950R000F9W |
| LCSC Part # | C4238755 |
| Packaging | 0805 |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 950Ω ±1% 200mW 0805 |
| Description | 200mW 950Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Chip Resistor - Surface Mount | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | 0805 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 6.1257 | $ 6.13 |
200+ | $ 2.3712 | $ 474.24 |
500+ | $ 2.2879 | $ 1143.95 |
1,000+ | $ 2.247 | $ 2247.00 |
Standard Packaging 2500/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$