EVERLIGHT EL1019(TA)-VG
| Manufacturer | |
| MPN | EL1019(TA)-VG |
| LCSC Part # | C42380996 |
| Packaging | SOP-4-2.54mm |
| Customer # | |
| Description | SOP-4-2.54mm Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Isolators/Optocouplers, Optoisolators/Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SOP-4-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
291,930
291,930
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0604 | $ 0.60 |
100+ | $ 0.0483 | $ 4.83 |
300+ | $ 0.0421 | $ 12.63 |
1,000+ | $ 0.037 | $ 37.00 |
3,500+ | $ 0.0352 | $ 123.20 |
10,500+ | $ 0.034 | $ 357.00 |
Standard Packaging 3500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$