hanxia HX 0805-C2
| Manufacturer |
hanxia
Asian Brands |
| MPN | HX 0805-C2 |
| LCSC Part # | C42371121 |
| Packaging | SMD,2x1.4mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,2x1.4mm Vibration Sensors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Motion Sensors/Vibration Sensors | |
| Manufacturer | hanxia | |
| Packaging | SMD,2x1.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 9031809090 |
| USHTS | 9031808070 |
| TARIC | 9031808000 |
| CAHTS | 9031800090 |
| BRHTS | 90318099 |
| INHTS | 90318000 |
| MXHTS | 9031.80.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
96,965
96,965
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0863 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0689 | $ 3.45 |
150+ | $ 0.06 | $ 9.00 |
500+ | $ 0.0527 | $ 26.35 |
2,000+ | $ 0.0493 | $ 98.60 |
4,000+ | $ 0.0475 | $ 190.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$