muRata LDB182G8AAAEA050
| Manufacturer | |
| MPN | LDB182G8AAAEA050 |
| LCSC Part # | C41852295 |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-6P,1.6x0.8mm Balun RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 4,000
4,000 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.3982 | $ 1.99 |
| 50+ | $ 0.3261 | $ 16.31 |
| 150+ | $ 0.2951 | $ 44.27 |
| 500+ | $ 0.2566 | $ 128.30 |
| 2,500+ | $ 0.2394 | $ 598.50 |
| 4,000+ | $ 0.2291 | $ 916.40 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 5A991G |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 5A991G |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |

