TDK ATB322515-0110-T000
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ATB322515-0110-T000 |
| LCSC Part # | C415291 |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Step-up transformers |
| Description | 1:10 SMD-4P,3.2x2.5mm Specialty Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Specialty Transformers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
602
602
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6973 | $ 0.70 |
10+ | $ 0.579 | $ 5.79 |
30+ | $ 0.5198 | $ 15.59 |
100+ | $ 0.4606 | $ 46.06 |
500+ | $ 0.3919 | $ 195.95 |
1,000+ | $ 0.3743 | $ 374.30 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$