TDK ACM4520-901-2P-t000
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ACM4520-901-2P-t000 |
| LCSC Part # | C41519 |
| Package | SMD-4P,4.7x4.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 2.3A 2LN 900Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount 4.7x4.5x2mm 900Ω@100MHz 2.3A DCR 60mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-4P,4.7x4.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 800 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,912
11,912
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7323 | $ 0.73 |
10+ | $ 0.6001 | $ 6.00 |
30+ | $ 0.5339 | $ 16.02 |
100+ | $ 0.4678 | $ 46.78 |
500+ | $ 0.3904 | $ 195.20 |
800+ | $ 0.371 | $ 296.80 |
Standard Packaging 800/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$