chxunda XD-RG66-1414-D003RC
| Manufacturer |
chxunda
Asian Brands |
| MPN | XD-RG66-1414-D003RC |
| LCSC Part # | C41432471 |
| Packaging | DIP-6P,14.5x14.5mm |
| Customer # | |
| Description | DIP-6P,14.5x14.5mm Screw Connectors RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Terminals/Screw Connectors | |
| Manufacturer | chxunda | |
| Packaging | DIP-6P,14.5x14.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536901900 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369090 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.19 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
358
358
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8915 | $ 0.89 |
10+ | $ 0.718 | $ 7.18 |
30+ | $ 0.6313 | $ 18.94 |
100+ | $ 0.5446 | $ 54.46 |
500+ | $ 0.4932 | $ 246.60 |
1,000+ | $ 0.4659 | $ 465.90 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$