RESI HVLR1505J1G00K9
| Manufacturer |
RESI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HVLR1505J1G00K9 |
| LCSC Part # | C41406271 |
| Package | Through Hole,D6.5xL15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 1000MΩ ±5% 700mW Through Hole,D6.5xL15mm |
| Description | 1000MΩ 700mW 2.5kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Through Hole,D6.5xL15mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | RESI | |
| Package | Through Hole,D6.5xL15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9
9
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 14.7228 | $ 14.72 |
10+ | $ 14.0891 | $ 140.89 |
50+ | $ 12.9905 | $ 649.53 |
100+ | $ 12.0327 | $ 1203.27 |
Standard Packaging 50/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$