KIA Semicon Tech KCT2213A
| Manufacturer |
KIA Semicon Tech
Asian Brands |
| MPN | KCT2213A |
| LCSC Part # | C41369551 |
| Packaging | TOLL-8 |
| Customer # | |
| Key Attributes | MOSFET N-CH 135V 200A TOLL-8 |
| Description | N-Channel 135V 200A 403W Surface Mount TOLL-8 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Transistors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | KIA Semicon Tech | |
| Packaging | TOLL-8 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
517
517
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.2147 | $ 1.21 |
10+ | $ 1.0043 | $ 10.04 |
30+ | $ 0.8892 | $ 26.68 |
100+ | $ 0.7586 | $ 75.86 |
500+ | $ 0.7003 | $ 350.15 |
1,000+ | $ 0.6742 | $ 674.20 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$