EBYTE E22-400M30S
| Manufacturer |
EBYTE
Asian Brands |
| MPN | E22-400M30S |
| LCSC Part # | C411292 |
| Packaging | SMD,38.5x24mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 433/470MHz 1W SPI SMD LoRa Module |
| Description | -151dBm 1.2km SPI SMD,38.5x24mm RF Transceiver Modules and Modems RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Transceiver Modules and Modems | |
| Manufacturer | EBYTE | |
| Packaging | SMD,38.5x24mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
317
317
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 6.6127 | $ 6.61 |
10+ | $ 6.4445 | $ 64.45 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$