PANASONIC ECWFE2W225K
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ECWFE2W225K |
| LCSC Part # | C409648 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Description | 2.2uF 450V -40℃~+105℃ ±10% Through Hole,P=15mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10
10
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.118 | $ 1.12 |
10+ | $ 0.9185 | $ 9.19 |
30+ | $ 0.8196 | $ 24.59 |
100+ | $ 0.6294 | $ 62.94 |
500+ | $ 0.5706 | $ 285.30 |
1,000+ | $ 0.5413 | $ 541.30 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$