MEIHUA MHPA1515RGBDT
| Manufacturer |
MEIHUA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MHPA1515RGBDT |
| LCSC Part # | C404281 |
| Package | SMD-4P,1.6x1.5mm |
| Customer # | |
| Description | 110° SMD-4P,1.6x1.5mm LED Indication - Discrete RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | MEIHUA | |
| Package | SMD-4P,1.6x1.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 34000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
13,690
13,690
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0608 $ 0.0456 | $ 0.46 |
100+ | $ 0.049 $ 0.0368 | $ 3.68 |
300+ | $ 0.043 $ 0.0323 | $ 9.69 |
1,000+ | $ 0.0386 $ 0.0290 | $ 29.00 |
5,000+ | $ 0.0315 $ 0.0237 | $ 118.50 |
10,000+ | $ 0.0297 $ 0.0223 | $ 223.00 |
Standard Packaging 34000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$