RUILON 07D681K
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| MPN | 07D681K |
| LCSC Part # | C39831968 |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 612V~748V 1200A P=5mm |
| Description | 612V~748V 1200A Varistor Through Hole,P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
83,340
83,340
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0487 $ 0.0463 | $ 0.46 |
100+ | $ 0.0389 $ 0.0370 | $ 3.70 |
300+ | $ 0.034 $ 0.0323 | $ 9.69 |
1,000+ | $ 0.0303 $ 0.0288 | $ 28.80 |
5,000+ | $ 0.0274 $ 0.0261 | $ 130.50 |
10,000+ | $ 0.0259 $ 0.0247 | $ 247.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$