OMRON G2RL-1-E-CN DC5
| Manufacturer | |
| MPN | G2RL-1-E-CN DC5 |
| LCSC Part # | C397258 |
| Packaging | DIP,28.8x12.5mm |
| Customer # | |
| Description | DIP,28.8x12.5mm Power Relays RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Power Relays | |
| Manufacturer | OMRON | |
| Packaging | DIP,28.8x12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4
4
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.6216 | $ 1.62 |
10+ | $ 1.3524 | $ 13.52 |
30+ | $ 1.2067 | $ 36.20 |
100+ | $ 1.0389 | $ 103.89 |
500+ | $ 0.966 | $ 483.00 |
1,000+ | $ 0.9328 | $ 932.80 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$