SHOU HAN TS24CA
| Manufacturer |
SHOU HAN
Asian Brands |
| MPN | TS24CA |
| LCSC Part # | C393942 |
| Packaging | SMD,4.6x1.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST SMD R/A |
| Description | Tactile Switch SPST 3.5mm 4.55mm x 1.8mm Surface Mount, Right Angle |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | SHOU HAN | |
| Packaging | SMD,4.6x1.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
308,280
308,280
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.025 | $ 0.50 |
200+ | $ 0.0195 | $ 3.90 |
600+ | $ 0.017 | $ 10.20 |
3,000+ | $ 0.0144 | $ 43.20 |
9,000+ | $ 0.0136 | $ 122.40 |
21,000+ | $ 0.0131 | $ 275.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$