EPSON SG-8018CB 33.333000MHz TJHPA
| Manufacturer | |
| MPN | SG-8018CB 33.333000MHz TJHPA |
| LCSC Part # | C390452 |
| Packaging | SMD5032-4P |
| Customer # | |
| Key Attributes | OSC 33.333MHz SMD5032-4P |
| Description | Programmable Oscillator 33.333MHz 1.8V~3.3V SMD5032-4P |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Oscillators | |
| Manufacturer | EPSON | |
| Packaging | SMD5032-4P |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
978
978
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0688 | $ 1.07 |
10+ | $ 0.866 | $ 8.66 |
30+ | $ 0.7662 | $ 22.99 |
100+ | $ 0.6664 | $ 66.64 |
500+ | $ 0.6052 | $ 302.60 |
1,000+ | $ 0.5747 | $ 574.70 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$